A matka jeho dvoch synov Jozefa (33) a Jana (30) si to nenechala páčiť a jeho údajné výpady začala riešiť súdne. „Chtěl mi ublížit tím nejhorším způsobem. Úplně jsem se zhroutila. Po jeho veřejném zostuzení jsem měla naplněnou schránku kosočtverci, chodily mi zprávy, že jsem prostitutka, za kolik dávám. Lidi se na mě uculovali,“ vypovedala včera Darina pred Okresným súdom pre Prahu-východ.

„Cítila jsem se, že mám vypálený cejch na čele a že jsem pro celou republiku nějaká bezcenná kurva,“ vyhlásila Nová zlomeným hlasom. V jednej chvíli dokonca požiadala sudkyňu, aby si pri vypovidani mohla sadnúť.„Chtěla jsem mu tím dát najevo, že jsou určité hranice, které se nepřekračují. Při stanovování částky jsme se řídili metodikou nejvyššího soudu. Jenom když si jdu pro léky, které jsou potřeba, tak se nedostanu pod tisíc korun. Další peníze mě stojí masáže a psychoterapie. To je jedna položka, druhá položka…“ vysvetlila Darina, prečo žiada tak vysokú náhradu škody.

Rychtář sa z hlavného pojednávania ospravedlnil. Šancu obhajovať sa dostane 14. februára.

Pokiaľ sa Vám tento článok páči, môžete ho komentovať, diskutovať a budeme radi, ak ho budete zdieľať pre svojich známych. Robíme to s ochotou hlavne pre vás, našich fanúšikov. Nezabudnite nás podporiť kliknutím na LIKE 🙂