Potvrdil, že exmanželka odvolání podala, ale jen vůči některým bodům, čímž tedy rozvod jako takový nabyl právní moci. Edita ostatně svou chybu uznala se slovy, že pokud je tedy již exmanželkou, o to lépe:“Vlastne mi to vyhovuje, keďže nemám potrebu byť vydatá za človeka, ktorý ma celý čas klamal a podvádzal a ja konám v najlepšom záujme svojich detí,“ uvádí bývalá manželka.

Moderátor ale neskončil jen při těchto slovech a na svou ex spustil i další spršku obvinění: “Odvolala sa, pokiaľ ide o peniaze. Nestačí jej 900 eur na dva týždne, chce 2 500 eur. Pýtate sa, čo na to hovorím? Choré,“ myslí si Andrej a na záver šokuje ešte viac: “Od narodenia detí ich finančne zastrešujem ja, a to nielen dievčatá, ale aj syna, a tak to bude aj naďalej. Tie peniaze ex nežiada pre deti, ale pre seba. Nebudem dotovať jej podnikanie, a už vôbec nie plastické operácie,“ prozrazuje. Tato slova se exmanželce určitě nebudou číst příjemné a pravděpodobně dojde ke další slovní přestřelce.

Screenshot_97 Screenshot_98

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂