My ženy si na vlasy potrpíme a každá chceme, aby naše koruna krásy vypadala co nejlépe. Ne vždy však máme čas navštívit kadeřnici a popravdě, často víme nemalé peníze za úpravu vlasů v salonu investovat i jinak…

Nemusíte se však obávat, že bez profesionální úpravy vlasů budete vypadat k “ničemu”. Stačí si jen osvojit pár triků a vaše hříva bude skutečně oslnivá. Ať už máte vlasy rovné nebo vlnité, přinášíme vám skvělé tipy, jak vykouzlit krásné kadeře, aniž jste vlasům uškodili.

Pokud se rozhodneme, že si vlasy upravíme doma a pustíme se do jejich kulmování nebo využijeme natáčky, často skončíme s “skrepovatenými” vlasy, které nemají pěknou formu a mají na míle daleko od pěkných účesů od kadeřnice. I ženy s kadeřemi mají občas problém vysušit vlasy tak, aby nevypadaly jako po zásahu elektrickým proudem. Při vlnitých a kudrnatých vlasech je důležité vytvořit pěkné a pravidelné kadeře. Pomůžete si však malým trikem, který zaručí efekt krásných loken, které vypadají mírně nedbale, mají objem a působí jako čerstvě vysušené sluncem na pláži. Hravé, ženské a půvabné.

Pokračování na další straně …