Čtyřnásobná maminka Monika Večerková se stala další účinkující v relací Extrémně přeměny Slovensko. Poporodní kilogramy se jí nepodařilo zhubnout a váha se jí dokonce ještě i zvyšovala. I přesto, že rodina je pro ni vším, se svými dětmi nemůže sportovat a být dostatečně aktivní. No s příchodem trenéra Maroše Molnára se všechno změnilo…

Monika byla v minulosti aktivní žena, která pravidelně sportovala. No svatba a čtyři těhotenství si vyžádaly svou daň. Vedle dětech její váha neustále narůstala a její zdravotní stav se začal rapidně zhoršovat. Dostala se totiž na váhu 133 kilogramů!

Jelikož pečlivá máma žije na vesnici na Oravě, musela si projít posměšky a dokonce dostávala i nenávistné zprávy. ,, Pro boha živého ty se nevidíš? To jaké prase je z tebe, vždyť ty musíš mít 150 kilo. Strašně si tlustá, co ze sebou něco neděláš? Vždyť na velikonoční diskotéce na tebe z balkonu ukazovali prstem a smáli se protože polovinu sálu si zabrala ty, “takto zněla jedna z nenávistných zpráv, která způsobila, že Monika dva dny proplakala.

Pokračování na další straně …