Takto to vypadá dnes …
4 (1)

Během prohlídky školy, rodina našla 4 pece, které byly následně rozebrány. Získané cihly tak byly použity na postavení brány.

Když se dostanete do domu, první věc, kterou si všimnete, je prostorná vstupní hala s vysokým stropem. Stěny zdobí obrázky nakreslené jejich dcerkou navštěvujících uměleckou školu. Tímto způsobem jí chtěli dokázat, že jsou na ni pyšní a věří její talentu.

Po staré peci se na místo umístila pod schody malá sklep. Pravdou je, že udělali menší chybu. Po tom, co tam začali skladovat jablka, myšky si je našli a od té doby tam působí jen konzervované potraviny v kovových nebo skleněných nádobách.

Největší pokojem na prvním patře je bezpochyby obývací pokoj. Obývák je souměrně propojenej s jídelnou. S krbem jim pomohl i známý kovář s náčrtem majitele domu. Na dekorace neměli vyhrazen žádný rozpočet a proto si něco přinesli ze starého bytu nebo dostali od přátel.

Kuchyně je pýchou celé rodiny. Společnými nápady a šikovností se jim podařilo vytvořit si nádherné místo na Verena. V prvním patře se nachází také ložnice.

Vzhledem k tomu, že děti vyrostly, rodina se opět přestěhovala do svého starého bytu. Vození děti do odlehlých koutů je náročné, ale jakmile mají volný čas, vracejí se do jejich malebného domku.

7 9 12 14 15

Pokračování na další straně…