Žijeme v době, kde lidé po celém světě jsou posedlí touhou zhubnout. Přáním se však nezačne nic dít, pokud při tom nezapojíme i naše vlastní úsilí, protože bez vytrvalosti a trpělivosti v očekávání k ničemu…

 

Hrdinové dnešního článku si uvědomili, že spolu mohou udělat mnohem víc! Kromě toho, že zlepšují svou fyzičku a zdraví, utužují i své vzájemné vztahy.

Každá žena chce na své svatbě vypadat úžasně a tato kráska není žádnou výjimkou. Spolu s partnerem zhubli 60 kilogramů a celý obřad jel jako po másle!

aa

Mladý pár z Tennessee měl vážné zdravotní problémy v důsledku nadměrné hmotnosti. Muž měl poškozené ledviny a ženě museli odstranit žlučník. Jen díky vzájemné podpoře se jim podařilo společně zhubnout 244 kilogramů!

bb

Před vámi jsou další zamilovaní, kteří se rozhodli uspořádat svatbu jen v tom případě, že se jim podaří na sobě zapracovat. Trvalo jim to 5 let, ale jak vidíte, stálo to za to!

3

Čím starší, tím obtížnější je změnit staré návyky. Poté, co tento pár zhubl společně 140 kg, dostali ocenění za zhubnutí roku!

4

V tomto případě bylo manželství uzavřeno ještě před tím, než se páru podařilo zhubnout jednu třetinu jejich váhy.

5

220 kg za dva roky! Jsou šťastnější než kdokoli na světě!

6

Zbavení se přebytečných kil jim přinesl nový smysl života.

7

Takto by měla vypadat inspirující proměna!

8

Tento párek nepovažovali množství kilogramů za překážku vzít si jeden druhého. O změnu se pokusili až potom a myslíme, že jim to vyšlo na jedničku!

12

Pro mnoho žen po porodu je ztráta hmotnosti nemožným cílem. Této mamince pomáhal i její manžel a výsledek je jasný.

14

Láska těchto dvou lidí spojila v nemocnici. Oba potřebovali co nejrychleji zhubnout a nakonec se jim podařilo společně shodit 235 kg!

15

Stravování v rychlých občerstveních se stalo minulostí a na řadu přišla zdravá výživa.

19