Svatbu Adély Vinczeové (36) a Viktora Vinczeho (26) sledovalo celé Slovensko. Páreček si před necelými dvěma týdny řekl “ano” ani ne po roční známosti v krásném prostředí zámečku v Tomášově. Den předtím se však stihli vzít v kapli ve Svatém Juru za přítomnosti pouze nejbližší rodiny. A jen pár dní po svatbě se Adela opět rozpovídala na téma dítě…

 

V médiích se začalo spekulovat, zda je k tomuto kroku nepřimělo Adelino těhotenství. To však samotná moderátorka vyvrátila. O Adele je však veřejně známo, že v minulosti už jednou těhotná byla, no, bohužel, osud jim nebyl nakloněn a moderátorka tehdy po sedmi týdnech o děťátko přišla. Bylo to v době, kdy randila s Peterem Modrovským.

“Děti bychom přivítali, apelujeme na reinkarnační oddělení, že se opravdu budou mít u nás dobře, a už jako nám Pán Bůh dopřeje, to je samozřejmě ve vyšší moci, takže víc se na to asi odpovědět nedá,” prozradila otevřeně Adela , která však nevylučuje ani jiný způsob. Na otázku, zda by si čerství manželé uměli představit adopci dítěte, Vinczeová měla jasnou odpověď.

“Je to velmi hypotetická otázka, teď nevím na ni odpovědět, ale myšlenka se mi samozřejmě líbí. Znám mnoho lidí, kteří to udělali a vnímám to spíše pozitivní, ale nevím, jestli se to bude týkat nás, “netají se známá moderátorka. Uvidíme, jak to hvězdy či samotný osud v této oblasti u čerstvých novomanželů zařídí.