O 5 kilogramů lehčí? To zní dobře, že? Existuje mnoho způsobů, jak efektivně zhubnout: strava a cvičení vedou k urychlení látkové výměny. Ačkoli jsou tyto procesy prováděny u každého jinak, vždy se dopracují ke stejnému výsledku…

 

Tím je zrychlený metabolismus. Samozřejmě, jedná se o pravidelné cvičení a zdravé stravování. To, že si půjdete zacvičit a pak zkonzumujete všelijaké dobroty z rychlého občerstvení a nakonec Oreo cheesecake, váš metabolismus určitě nezrychlí.

Pokud dodržujete tyto základní pravidla, nabízíme vám do pozornosti i tento skvělý nápoj, který za krátkou dobu nastartuje metabolismus. Nijak neublíží, zbavíte se přebytečných tuků a díky detoxikaci se zlepší i kondice vašeho těla.

Potřebujete

1 lžičku mletého zázvoru
1 citrón1 svazek petržele
500 ml vody
špetka skořice
1 PL octa

Do hrnce s vařící vodou přidejte všechny potřebné ingredience (petržel a citron nakrájený nadrobno) a vařte 5-10 minut. Přeceďte, nalijte do vhodné nádoby a nechte směs vychladnout a skladujte v chladničce. Nápoj konzumujte jednou denně před spaním (150-200 ml). Urychlí to váš metabolismus během noci a ovlivní hmotnost v následujícím týdnu

Užívání:

Ingredience tohoto nápoje nejsou zvoleny náhodně. Citron podporuje trávení a před spaním je důležité, aby žaludek nemusel zpracovávat těžká jídla, protože se tím prodlouží proces trávení.

Petržel je známý močopudný prostředek, který pomáhá snižovat otoky a množství tkáňového moku. Nezapomínejte na to, že zadržování vody v těle je vysoce nežádoucí.
Zázvor má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají odstranit poruchy v zažívacím systému, stejně jako zbavit se parazitů a toxinů v tlustém střevě. Zázvor je vhodný v čerstvé i sušené formě.

Ocet prodlouží účinek nápoji a skořice eliminuje večerní pocity hladu a chutě na sladké.

Vyzkoušejte to i vy a podělte se s vašimi výsledky níže!