ilustračné foto

Filmový svět truchlí. Do nebe odešel známý a velmi oblíbený herec dne 24. května. Herec prohrál těžký boj s rakovinou …

 

Proslavil se především v legendárním seriálu Dallas, kde hrál roli kovboje Dustyho Farlow. O smrti informoval veřejnost jeho syn.Amerika truchlí! Ve věku 75 let prohrál ve středu 24. května těžký boj s rakovinou Jared Martin.

Jednu z prvních rolí získal Jared Martin v studentském filmu známého režiséra Briana De Palmy. Byl totiž jeho spolubydlícím na koleji Columbia University v New Yorku. Hrál také v jeho filmech Murder a la Mod (1968) a The Wedding Party (1969). Velký řadu rolí dostal jako u filmů Westworld (1973), The Second Coming of Suzanne (1974), The Lonely Lady (1983), tak v televizi.

Postavu Dustyho v seriálu Dallas nechali producenti zemřít při letecké katastrofě, ale diváci se jí neustále dožadovali. Jak to již v podobných seriálech bývá, nesmyslně se do děje vrátila.

Screenshot_4

Jared Martin na tuto skutečnost vzpomínal často s humorem: “Můj agent mi řekl: Připrav se, oni tě tam vrátí. Já jsem odpověděl: Jak, když jsem mrtvý? Agent jen mávl rukou a dodal: Ale co, tohle je Hollywood, oni něco vymyslí. “