Odstranili jí je! Televizní moderátorka (36) byla známá svým obrovským poprsím. Nedávno však o svou pýchu přišla. Musela totiž podstoupit náhlou operaci obou prsů. Z dramatického zážitku se vzpamatovává dosud…

 

Moderátorka slovenské televize Barrandov Štěpánka Decastelo se chlubila se svým napumpování poprsím při každé možné příležitosti. Ve společnosti, ale i v soukromí preferovala vyzývavé kousky, ve kterých vzbuzovala pozornost a její silikonové vnady byly dlouhá léta doslova její největší pýchou.

Tomu všemu je už ale konec. Temperamentní zrzka musela totiž v těchto dnech pro několik problémů podstoupit akutní operaci obou prsů. “Museli mi je vzít. Nemám prsa. Je to asi 14 dní. Nejsem ve své kůži, “smutně přiznala Štěpánka.

“Jeden z implantátů mi praskl a v druhém prsu se mi něco vytvořilo. Bylo to o pět minut dvanáct. Věděla jsem o tom, byla jsem pod dohledem lékařů, ale v posledních dvou měsících se to vyhrotilo, “popsala dramatické chvíle moderátorka, která měla silikony v těle dlouhých 16 let.

No přestože její obrovské silikony způsobily nepříjemné potíže a po jejich odstranění má svá prsa stále pěkně vymodelované, další plastiku paradoxně vůbec neodmítá. “Za půl roku se rozhodnu, zda budeme zase zvětšovat, nebo to necháme tak,” uzavřela pro Blesk.cz Decastelo.