TOTO ste ještě nevideli! Ken a jeho kamarádka, která také miluje plastiky, si vyšli do nočního klubu. Naozaj se tito dva našli…FUJ…

 

Rodrigo Alves, který si však říká Ken, a bývalá reality hvězda Chloe Khan si vyšli na akci Miss Motors 2017 do nočního klubu v Londýně. Dvojice miluje být středem pozornosti, a tak si focení vychutnávali a předváděli se ostošest. Přestože jsou jen kamarádi, vyměnili si i pár falešných polibků se svými napichanými vylepšenými pery.

45LR.profimedia_0330456153_jpg

Co se týče plastických zákroků, Chloe za svým kamarádem výrazně zaostává. Bývalá prostitutka, která si dnes říká modelka, si zatím nechala operovat nos, napíchat rty, v oblibě má nadpojené vlasy a výrazný make-up. Jen nedávno si nechala opět zvětšit prsa a nyní se pyšní velikostí osm.

“Plastiky nejsou něco zvláštního. Beru to tak, jako bych si odskočila na večeři,” řekla dříve pro magazín Playboy a dodala, že do zákroků už investovala více než 50 tisíc liber.

Stále ale nemá na kamaráda Kena. Ten má za sebou velmi invazivní zákroky a ne všechny dopadly nejlepší, co je na něm i vidět. Naposledy si nechala udělat břišní svaly. Pod nůž si lehl celkově 57-krát.