Myslíte si, že se o člověku dozvíte hodně, když s ním budete mluvit? Nemáte pravdu. I když budete mlčet, vaše rty prozradí o vás víc, než si myslíte.

Vše, co potřebujete, musíte porovnat tvar rtů podle následujících obrázků a najít požadovaný tvar.

     Široké plné rty

Majitelka těchto rtů je velmi neuvážený člověk. Je riskantní a energická, nebojí se vzít iniciativu do vlastních rukou a myslí si, že je strůjcem vlastního štěstí. Pokud se jí něco zalíbí, musí to mít hned, a to okamžitě.

Od mužů taková dáma čeká rozhodnost. Muž jejího života by měl být vynikající milenec a být schopen dělat rozhodnutí. Maminčin mazlíček a hlupáčku si při ní místo nenajdou.

2-5

Nevelké plné rty

Je to velmi romantický člověk. Její život se řídí emocemi, ale ne hlavou. Její existence se skládá ze vzestupů a pádů, jinak to nefunguje. Tato slečna se umí ideálně vyplakat a proto ji milují zástupy.

Obraz ideálního muže pro tuto ženu – mix toho, co čteme v romantických románech, takže najít vhodného partnera je velmi, ale velmi těžká práce.

3-6

Vrchní pera je větší než spodní

Majitelka těchto rtů je rozený vůdce. K práci přistupuje zodpovědně a snaží se vše dovést do konce. Její krédem je: “Všechno, nebo nic.” Velmi ráda všechno řídí a v tomto se cítí jako ryba ve vodě.

Muž jejích snů by měl být stejně ambiciózní a zaměřený na dobývání těch nejvyšších výšin. Jinak konkurovat s touto ženou je nemožné.

4-4

Spodní pera je větší než vrchní

Tajemná neznámá – to je to, co vystihuje nositelky těchto rtů. Vyčnívá z davu. Muži se jí házejí pod nohy a ženy ji tajně nenávidí. A takový stav ji velmi uspokojuje.

Věří, že s ní může být jen jedinečný muž, se kterým je ochotna strávit několik času. Tato lámačka mužských srdcí nemá nouzi o obdivovatele, ale získat si její srdce mohou jen ti, kteří zpočátku o ni nejeví žádný zájem. Ale to je jen začátek …

5-5

Široké tenké rty

Před vámi stojí realistický člověk, který si nestaví vzdušné zámky. Nebere si růžové brýle a aby se do někoho zamilovala, musí to být velmi výjimečný člověk.

Od muže nečeká zvláštní romantické překvapení a vynalézavost. Pro ni je důležitá spolehlivost.

6-2

Nevelké tenké rty

Je to rozený optimista. Pro ni je příznačný avanturizmus, bez dobrodružství nepřežije ani jeden den. Tato dívka ráda riskuje a je ochotna vzít na sebe více, než je možné. Vše ostatní se jí zdá být nudné a ošuntělé.

Je to velmi silná žena, proto muži se jí bojí. Při ní může stát jen takový muž, jako je ona sama. Ten, co je pod pantoflem, se při ní dlouho neohřeje.

7-2