Zdá se, že přesto, že se nedávno v médiích objevily spekulace o vztahu Dary Rolins a Rytmuse, si tento zpěvácký párek žije společně bez větších problémů. No reálně to vypadá tak, že zpěvačku Daru dostihla druhá puberta, a tak si změnila jméno. To, které nyní oficiálně naleznete na její občance, byste tam však nečekali!

Dara Rolins, vlastním jménem Darina Gambošová, vstoupila do slovenského povědomí už zamlada, když ještě jako 14-letá nazpívala hit Zvonky štěstí se zlatým slavíkem Karlem Gottem. Už tehdy se ráda označovala za Darinku Rolincovou, přičemž při výběru příjmení se inspirovala příjmením svého nebohého otce. Ten umřel loni na selhání srdce v důsledku vyčerpání a celkového životního stylu.

Bez-názvu-13

Speváčka sa z jeho smrti stále spamätáva, no určite jej v tom pomáha aj jej súčasný partner, Patrik Vrbovský, známy pod umeleckým menom Rytmus. Dvojica spolu býva v pražských Tuchoměřiciach, no ich sídlo lásky nie je tým, do ktorého Dara pôvodne chcela investovať. So svojím bývalým manželom totiž túžila po dome v Mukařove, kvôli ktorému si aj zobrala pôžičku vo výške sedem miliónov českých korún (takmer 300 000 eur). Starú ruinu chcela zrekonštruovať, no keď jej manželstvo s Matejom Homolom nevyšlo, svojho sna sa vzdala a o dom sa viac nestarala.

Bez-názvu1

Pokoušela se ho sice prodat, ale za částku, kterou za něj požadovala, ho nikdo nekoupil. Podařilo se jí ho prodatletos, kdy ho koupil zájemce za téměř 5 milionů korun (kolem 170 000 eur). Dara tedy na domě prodělala obrovské peníze, ale je šťastná, že se jí podařilo zbavit minulosti i takovýmto způsobem.

Bez-názvu2

Dluh však není vše, co hodila zpěvácká stálice za hlavu. Možná jste to netušili, ale známá zpěvačka se až do tohoto roku oficiálně stále volala dle svého rodného jména a příjmení, Darina Gambošová. Tento rok však provedla důležité rozhodnutí a jméno si navždy změnila na Daru Rolins.