Vztah Agáty Hanychové (31) a Jakuba Prachaře (33) aktuální prochází velmi bouřlivým obdobím. Před pár měsíci se spekulovalo o nevěře tmavovlasé divošky a zahýbat měl i český herec.

Tlustou čarou za minulostí však mělo být Agátino těhotenství. No ani to, zdá se, manželství známého páru nezachránilo. Jak totiž píší české média Jakub opustil těhotnou partnerku a podal žádost o rozvod!

Agáta Hanychová a Jakub Prachař si během čtyřletého manželství prošly již ledasčím. Mluvilo se o tmavovláskinej nevěře s hokejistou Jiřím tlustou, ale a nejnovější si měla užít s fotografem Derekem Hard. Ten se nakonec prý do české divošky i bezhlavě zamiloval.

Navzdory těmto její úletem však dvojice byla stále spolu. Spekuluje se o tom, že herec své manželce nevěry odpustil kvůli vlastnímu špatnému svědomí – i on měl totiž propadnout kouzlu kolegyně Kristýny Leichovej. Navíc, Agáta v době propírání její románku zjistila, že je těhotná. Vynořily se tak spekulace o tom, kdo je otcem dítěte. No a zdá se, že český herec už toho všeho má akorát tak dost.

Jak totiž píší české média, tmavovláska prý odmítla jít na DNA testy. A měla na to podle vlastních slov dost pádný důvod – prý je to nebezpečné. Její manžel však takový argument nepřijal a ve středu večer se mezi nimi strhla velká hádka. Od té doby prý Prachař přespává u kamaráda a dokonce měl podat žádost o rozvod.

O tom, že to mezi známými manžely není zrovna růžové, svědčí i Hanychové příspěvky na sociálních sítích. Před pár dny tam totiž zavěsila fotku, na které je bez make-upu a vypadá velmi strhané. “Horší mi asi nebylo … No nic, pěknou sobotu všem …” napsala k fotce na Instagram. A později se vyjádřila i na Facebooku: “Jen chci říct, nechápeme, co se tu strhlo, dejte nám klid.”

Navíc se do toho zamontovala i Agátina maminka Veronika Žilková, která si kopla do Jakubově mámy, čímž jen přilila olej do ohně. “Jediné pozitivní na tom je, že se Agáta zbaví tchýně, která nectí listovní tajemství, nabourává se jí do Facebooku a informace podává médiím. Doufám, že si najde lepší tchyni, manžela si musí vybrat sama, “řekla herečka, čímž naznačila, že se” paní Prachařová “postarala o to, aby se jí synovi dostaly do rukou informace, které jej opět od těhotné partnerky odlákali. No nechme se překvapit, jak toto celé dopadne!

Hur mi asi nebylo…no nic hezkou sobotu vsem …

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Hanychova (@agatahanychova),