Ilustračné foto: wereblog.com

Na Slovensku, ale i v Čechách se doslova a do písmene trhají a ničí manželské vztahy. Je snad něco v ovzduší? Nebo si po určitém čase soužití začne lézt dvojice na nervy? Není tomu jinak ani v případě známého českého herce a zpěváka!

Zpěvák Václav Noid Bárta (36) je bezpochyby velmi dobrým hudebníkem, nakolik se hudbě věnuje od útlého věku. Pochází totiž z muzikantské rodiny. Momentálně však prožívá složité období, protože vztah s manželkou se tak říkajíc hroutí jako domeček z karet. Manželka Gábina Dvořáková (28) se po Česko-Slovenským plesu, na kterém se objevila ve společnosti svého plastického chirurga, odstěhovala i s malou dcerou ke svým rodičům. “Gábina měla s Noidem dlouhodobé problémy a žádala ho, aby určité věci vyřešil. A dala mu nůž na krk. On to však neudělal, a proto se pobalila a odešla, “vyjádřila se pro Blesk.cz osoba blízká Noidovej manželce. Dvojice se o svých vztahových problémech vyjadřovat velmi nechtěla.

upravena-hitky-1-1

V nedávné talkshow však Gábina hovořila o svém vtahuje s manželem jako o krásné idylce. Pravda je asi úplně jiná a nic není až tak dokonalé. Svědčí o tom i momentální situace, v níž se pár nachází.