ilustračné foto

Tito dva zamilovaní se dali dohromady v roce 2014 a i přes kratší přerušení byli spolu dva roky. Dnes je tomu však úplně jinak. Dvojice už podle nejnovějších informací pár netvoří.

Exfarmár Reza Givili (33), který si získal řadu fanoušků zejména díky svému vtipnému vyjadřování, tvořil šťastný pár s exfarmárkou Boženkou Candrákovou (37).

Tito dva zamilovaní se dali dohromady v roce 2014 a i přes kratší přerušení byli spolu dva roky. Dnes je tomu však úplně jinak. Dvojice už podle nejnovějších informací pár netvoří. Božena je velmi zklamaná, ba přímo zuří, protože na sociálních sítích ji z každé strany zával otázky, u její rozchodu s Řezem. Reakce, kterou po rozchodu uveřejnil Reza na sociální síti zaskočila několik lidí. Fešáčisko si změnil na facebooku svůj stav na: v otevřeném vztahu.

Nad tímto rozchodem se vznáší množství otazníků, jelikož se ani jeden z dvojice k dané věci nevyjádřil. Možná to bude jen další falešný kachna ze světa celebrit a možná je opravdu krásné pohádky v podání Rezy a Boženy konec.