V poslední části show Tvá tvář zní povědomě sia Zuzana Vačková “převtělila” do Dary Rolins. Při této příležitosti ji Fialová nezapomněla zmínit.

V poslední části se herečka Zuzka Vačková proměnila na Daru Rolins před lety s hitem “Co o mně víš”. Zuzka Vačková to zvládla výborně a vystoupení se jí opravdu podařilo. Fanoušci na sociální síti však kritizovali její vizuální proměnu. “Mně chvílemi připomínala Martinka z Turca,” řekla Jana. “Škoda, v maskérně asi mají dovolenou. Takto si Daru nepamatuji. Zuzka zde vypadala jako Paťa Jarjabková, “tvrdí Martina. Při hodnocení Zuzky porotkyně Fialová nepřímo pořádně potopila Rolins.

14670870_1609673179329117_494492165168550280_n

Z toho, co řekla totiž vyplývalo, že si myslí, že Zuzka to odzpívala lepší než by to teď zvládla Dara. “Velmi chválím to, že sis to nedala níže. Přitom to je ještě dětský nezmutovaný hlas, který tehdy zpívala Darina. Nevím, jestli by to vůbec dnes odzpívala v takové tónině, jak ty jsi to dala, “řekla Fialová vačkových. A to k tomu Zuzka není žádná zpěvačka, jak mnozí její kolegové v show.